Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    www.leasing-samochodow.net Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Aukcje samochodowe to bardzo popularny sposób sprzedaży jak i zakupu samochodów w USA. Oczywiście z perspektywy naszego kraju, jest trudno dokonać takiego zakupu. Jednak na rynku jest wiele firm oferujących pomoc w organizacji takiej transakcji.

Zazwyczaj pomagają kompleksowo przy zakupie i sprowadzeniu samochodu do Polski. Wystawione na takich aukcjach samochody na sprzedaż zazwyczaj są w dużo lepszym stanie technicznym niż oferowane w naszym kraju. Również warto pamiętać że auta z Ameryki zazwyczaj są wykończone w wyższym standardzie niż samochody europejskie.Sprawdzonym sposobem na zakup samochodów jest giełda w USA, na stronach internetowych znajdziemy tam bardzo wiele ciekawych ogłoszeń. Zwłaszcza serwisy prowadzące aukcje samochodowe w USA cieszą się w Polsce dużym powodzeniem. Oczywiście wynika to z tego że można nabyć tanie samochody. Jednak jeżeli jes się tak daleko to dobrze mieć kogoś na miejscu kto pomoże sfinalizować i zakończyć licytacje samochodowe w USA. Nam wówczas już pozostaje tylko opłacić wszelkie niezbędne związane z tym koszty i oczekiwać na nasz nowy samochód.Samochody kupowane przez Polaków często są to auta powypadkowe z USA, związane jest to oczywiście z atrakcyjną ceną tych samochodów.

Jest jednak jeden warunek, samochód musi być względnie nowy. Uszkodzone auta, jeżeli są zbyt stare to wówczas koszty transportu mogą okazać się za wysokie. Jednak w przypadku nowych samochodów i młodych roczników takie uszkodzone samochody mają bardzo wielu zwolenników w naszym kraju. Zwłaszcza samochody typowo amerykańskie cieszą się dużą popularnością w naszym kraju.

Ostatnio miałem przyjemność oglądania wielu kilkudziesięcioletnich Cadilaców i muszę przyznać że te samochody robiły niesamowite wrażenie. Takie można by powiedzieć typowo amerykańskie. Ich rozmiar jest imponujący i muszę przyznać że nabrałem ochoty na to żeby przejechać się takim potworem po ulicach. No ale póki co się nie zanosi, chociaż patrząc na allegro to można znaleźć takie samochody w całkiem przyzwoitych cenach. Jednak wiadomo że tego rodzaju samochody wymagają jeszcze sporego wkładu finansowego.

Powiązane:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.