Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    przyczepa lekka | Real Logistics Sp. z o.o. Sp.k. | czyszczenie dpf | nakładki na zderzak | Mazda mx 5 Wrocław Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Dealerzy samochodowi

12th Maj 2015

Salony sprzedaży samochodów oraz dealerzy którzy uszczęśliwiają nas swoimi pojazdami starając się przyciągnąć klientów stosują rozmaite zabiegi handlowe mające uatrakcyjnić ich ofertę. Coraz to popularniejsza forma zakupu nowego samochodu staje się pozostawienie w ramach rozliczenia swojego dotychczasowego pojazdu.

My jako klienci pozbywamy się naszego poprzedniego auta otrzymując spory zastrzyk gotówki na zakup nowego pojazdu, a dealer samochodowy bez problemu sprzeda go mniej wymagającemu klientowi po równie atrakcyjnej cenie, a dodać przy tym wypada, iż samochód jest w pełni sprawny technicznie i posiada nawet gwarancje. Przy zakupie nowego auta możemy pokusić się o skomponowanie własnego pojazdu względem jego wyposażenia, koloru tapicerki nadwozia, ale i jaką ma posiadać jednostek napędową, skrzynie biegów manualną, czy automatyczną, a ponadto nasz dealer jest w stanie rozłożyć nasze zobowiązania finansowe na dogodne raty, oraz udzielić gratisowego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.