Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    wynajem aut warszawa | http://kola.com.pl/pl/p/Zestaw-kolowy-skretny-z-hamulcem-LH-GSPO-100K-1-FI/638 | fleetcorp.pl/siedlce/ Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Dobrze sprzedać samochód

12th Marzec 2015

Każdy kto kiedykolwiek sprzedawał swój używany samochód doskonale wie że proces sprzedaży może być długotrwały i zanim znajdziemy kupca miną tygodnie, dlatego zanim rozpoczniemy sprzedaż naszego wysłużonego auta warto jest poznać kilka praktycznych porad, które z całą pewnością pomogą nam sprzedać samochód szybciej i osiągnąć za niego lepszą cenę, tak więc to co musisz wiedzieć sprzedając używany samochód.

Po pierwsze samochód, który sprzedajemy nie może być brudny, pierwszym bardzo ważnym aspektem sprzedaży jest to że samochód musi być wizualnie atrakcyjny dla osoby, która chce go kupić, w przeciwnym razie nie będzie go chciała nawet obejrzeć.  Druga sprawa to odpowiednio dobrana cena, nie może być ona zbyt niska bo potencjalny kupujący pomyśli że samochód jest w złym stanie technicznym a dla odmiany zbyt wysoka cena spowoduje że ludzie ustawiając filtry na portalach ogłoszeniowych nie znajdą naszego samochodu. Samochód również najlepiej sprzedawać w lecie, ponieważ rocznik jest wówczas na środku, na początku roku auto zawsze mamy o rok starsze.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.