Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    http://tsdb.pl/oferta-szkolen/podesty-ruchome-przejezdne---kurs-na-podnosniki-szczecin | www.fleetcorp.pl/sochaczew/ | Odszkodowanie za śmierć Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Import ze Stanów

22nd Listopad 2010

Ostatnie czasy to zdecydowanie coraz więcej samochodów sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych.  Sprowadzane są zarówno samochody nowe jak i używane. Zwłaszcza powodzeniem cieszą się powypadkowe pojazdy. Oczywiście wynika to z ich atrakcyjnej ceny. Oczywiście wiele osób zastanawia się ile kosztuje transport samochodu z USA do Europy.

Ten koszt jednak nie jest aż tak duży jak nam się wydaje. Cena samochodów sprzedawanych w Europie jest zdecydowanie wyższa i dlatego import aut ze Stanów jest tak opłacalny. Porównanie wygląda tak że jeżeli sprowadzamy samochody z USA to włącznie z kosztami możemy być pewni że ich koszt będzie niższy niż zakup tego samochodu u nas w salonie. Decydując się na sprowadzanie samochodu warto jest znaleźć firmę, która nam pomoże w przeprowadzeniu tej transakcji. Oczywiście możemy sami polecieć po samochód do Stanów, jednak chyba nie jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Dlatego w interencie znajdziemy wiele firm oferujących sprowadzanie samochodów ze Stanów Zjednoczonych.

Popularność sprowadzania samochodów z USA wynika oczywiście z tego że oferowane są tam bardzo atrakcyjne ceny. Jednak żeby sprowadzić samochód najpierw musimy go kupić. Z tego powodu powstają liczne aukcje samochodowe, które umożliwiają znalezienie i zakupienie taniego samochodu z USA. Dobrze jest znaleźć taką firmę, która przeprowadza transakcję od a do z. Zarówno sam proces aukcji jak i licytacji, jak również dostosowanie techniczne naszego samochodu do wymagań rynku europejskiego. Ze Stanów Zjednoczonych sprowadzane są zarówno nowe jak i używane. Oczywiście poza samochodami również wszelkiego innego rodzaju pojazdy znajdują chętnego. Na licytacjach internetowych znajdziemy najróżniejsze sprzęty od samochodów osobowych i motocykli po skutery wodne i motorówki. Tak duży wybór umożliwia znalezienie bardzo atrakcyjnych ofert sprzedaży poszukiwanego prze nas samochodu. Zazwyczaj firma po przeprowadzeniu transakcji pomaga lub wręcz organizuje nam transport zakupionego pojazdu do naszego kraju.

Powiązane:
Post tags: , ,

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.