Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    usługi ślusarskie poznań | wynajem busów kraków | auto zastępcze z oc sprawcy Warszawa Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Jazda w deszczu

21st Marzec 2015

W naszej szerokości geograficznej dość często się zdarza że trafiają się takie warunki atmosferyczne, które w sposób znaczny utrudniają nam jazdę samochodem, w takich momentach najlepiej nie jeździć samochodem ale jeżeli nie mamy wyboru to powinniśmy sobie przyswoić kilka podstawowych rad, które ułatwią nam poruszanie się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych i nie będziemy mogli się poczuć bezpieczniej.

Podstawową zasadę bezpiecznego poruszanie się w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych jest prowadzenie samochodu z mniejszą prędkością niż robimy to zazwyczaj kiedy pogoda na dworze jest dobra, niższa prędkość umożliwi nam szybsze hamowanie a co za tym idzie większą kontrolę nad samochodem. Drugim ważnym elementem bezpiecznej jazdy na nawierzchni mokrej lub pokrytej śniegiem jest nawyk nie wykonywania gwałtownych ruchów kierownicą, które mogą spowodować że wpadniemy w poślizg co może się dla nas źle skończyć. Powinniśmy także w miarę możliwości omijać kałuże, ponieważ nigdy nie wiemy czy nie przykrywa ona jakiejś dużej wyrwy w drodze.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.