Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    opel serwis Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Kosztowna naprawa auta

21st Luty 2015

Dopóki nasz samochód jeździ i nic się z nim nie dzieje jest dobrze. Jednak w sytuacji, kiedy zaczyna się coś z nim dziać, mamy obawy, że koszt naprawy naszego auta przekroczy nasze możliwości, szczególnie w przypadku drogich, zagranicznych samochodów. Takie obawy nie są bezpodstawne, bowiem jak wiemy każda naprawa wymaga niemałego wkładu finansowego.

Czasem może to być kilkaset złotych, jeśli nie dzieje się nic groźnego dl naszego pojazdu mechanicznego, a czasami kilka tysięcy. W zależności od wagi zastałego problemu, jak również zależne od cennika warsztatu samochodowego. Drobniejsze naprawy można nawet dokonać samodzielnie, jeśli choć trochę mamy pojęcia o maszynie, którą jeździmy. Największym przykładowym wydatkiem, w zależności również od marki samochodu, będzie wymiana silnika, rozrządu, czy też lakierowanie. Jeśli auto zostało nabyte od sprzedawcy, który użytkował je przez wiele lat, będziemy musieli rozrząd zrobić od razu. Wie o tym każdy rozsądny kupujący, i liczy się z tym, że po przejęciu auta będzie musiał trochę do niego jeszcze dołożyć.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.