Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    http://www.bhp-ergon.pl/pl/Uprawnienia-UDT | auto arek opinie | lukasen.com Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Kryzys a zakup samochodu

8th Październik 2010

W dobie wszech obecnego Internetu bardzo popularna stała się sprzedaż aut z USA, obecnie jest to bardzo prosta sprawa. Wiele firm zajmuje się wyszukiwaniem interesujących samochodów, zwłaszcza na aukcjach internetowych i licytacjach. Oczywiście import aut jest związany z kosztami, jednak pomimo wszystko jest to opłacalne. Zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę komfort samochodów amerykańskich i standard ich wykończenia. Firmy oferujące import aut z USA zazwyczaj dobrze znają lokalny rynek i dzięki ich pomocy w łatwy sposób możemy sprowadzić wymarzony dla siebie samochód.

Licytacje samochodowe to bardzo popularny sposób na zakup samochodu w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu, że są tam liczne aukcje samochodowe jest duży wybór dostępnych samochodów a co za tym idzie również wiele firm sprowadza do Polski pojazdy. Oczywiści kupić możemy auta nieuszkodzone jak i również rozbite auta, wszystko zależy od tego ile chcemy przeznaczyć pieniędzy na zakupu jak i również, jakiego typu samochodu szukamy. Generalnie rynek jest tak duży, że każdy chętny coś dla siebie znajdzie.

Import samochodów z USA przeważnie kojarzy nam się z bardzo dużymi kosztami. Nie są one jednak aż tak wielkie jak się potocznie wydaje, oczywiście do najniższych nie należą, ważne jednak jeżeli zlecamy import samochodów jest to aby nasz samochód znajdował się blisko dużego miasta z portem. Jest to jedna z pierwszych porad firm, które świadczą usługę import z USA. Oczywiście wynika to z chęci ograniczenia kosztów. Transport kosztuje nawet do 1$ za milę, wobec tego dlatego najlepiej kupować jak najbliżej portu.

Oczywiście to tylko jedna z wytycznych, jednak dzięki zastosowaniu się do niej jesteśmy w stanie oszczędzić całkiem pokaźną kwotę pieniędzy jeśli chodzi o transport. Dzieje się tak z tego powodu że transport na terenie Stanów Zjednoczonych, nawet jeśli nie jest jakiś bardzo drogi to biorąc pod uwagę fakt bardzo dużych odległości, wyjdzie na to że jednak pomimo że cena z milę nie jest najwyższa to już za całą trasę może wynieść kilkaset lub nawet kilka tysięcy dolarów. Dlatego staje się to nieopłacalne.

Powiązane:
Post tags: , ,

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.