Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    mm removals Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Kupujemy auto w salonie

10th Styczeń 2015

Każdy kto kupuje samochód używany zazwyczaj marzy o tym żeby móc pójść do salonu i kupić sobie nowy samochód, zwłaszcza takie marzenie się nasilają po kolejnej poważniejszej usterce w naszym starym aucie. Jakie wobec tego są zalety kupowania samochodu w salonie?

Przede wszystkim pierwsza i najważniejsza sprawa to samochód jest nowy, silnik nie ma wysłużonych kilometrów a tapicerka pachnie nowością. Oprócz spraw technicznych warto również mieć na uwadze że kiedy kupujemy nowy samochód w salonie możemy liczyć na to że sprzedawca zaoferuje nam w ramach promocji przeglądy auta czy tanie wymiany części eksploatacyjnych, dodatkowo zazwyczaj kupując nowy samochód możemy liczyć na jakieś rabaty. Zwłaszcza atrakcyjny rabat możemy dostać w momencie kiedy zostawiamy w rozliczeniu stary samochód. Trzeba przyznać że duża konkurencja na tym rynku powoduje że producenci samochodów prześcigają się w promocjach żeby przyciągnąć nowych klientów. Tak więc jeżeli zdecydujemy się na nowe auto to zawsze warto jest negocjować cenę.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.