Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    Pojazd po właścicielu nie wyglądał dobrze. Musiałem poprosić tego tapicera samochodowego o renowację całej tapicerki. Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Kupno używanego samochodu czasami bywa loterią, zwłaszcza jeżeli kupujemy samochód dość stary, jednak jeżeli zastosujemy się do kilku porad, wówczas mamy sporą szanse na to że jednak uda nam się znaleźć dobry egzemplarz, który posłuży nam jeszcze przez wiele lat i znajdziemy samochód bez jakiś większych usterek bo przy wzywanych samochodach trudno jest oczekiwać że dostaniemy jakiś idealny egzemplarz.

Pierwsza sprawa to oczywiści przejażdżka takim samochodem i sprawdzania na słuch, możemy zobaczyć czy dobrze działa sprzęgło, to najlepiej sprawdzić ruszając pod małe wzniesienie. Skręcając kołami sprawdzimy w jakim stanie są przednie przeguby, jeżeli będą niesprawne to podczas ruszania ze skręconymi kołami usłyszymy charakterystyczny dźwięk, kolejna sprawa to warto sprawdzić ABS, jednak nie zawsze znajdziemy odpowiednią nawierzchnię. Oczywiście po takich oględzinach warto jest udać się do stacji diagnostycznej, żeby tam sprawdzili nasm samochód tak jak w czasie przeglądu. To powinno dąć nam obraz samochodu i ewentualnie wtedy decydujemy się na zakup.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.