Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    regeneracja dpf | worki sztauerskie | www.mastech-technology.pl Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Aby zakupić samochód używany w dobrym stanie czasem trzeba się nieco wysilić. Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby nasz przyszły samochód sprawował się przez długi czas bez większych usterek. Podczas oględzin naszego potencjalnego przyszłego samochodu warto wybrać się na przejażdżkę. Wtedy możemy ocenić między innymi czy sprzęgło jest sprawne, ruszając na przykład pod górę. Przeguby czyli przedni napęd ocenić możemy podczas ruszania przy skręconych kołach- musimy wtedy przysłuchać się czy nie słychać charakterystycznego odgłosu. Aby sprawdzić ABS, wybierzmy się samochodem na trasę o różnych nawierzchniach, wtedy hamując możemy stwierdzić czy koła się nie blokują.

Najbezpieczniej będzie również pojechać do stacji kontroli pojazdów. Tam możemy zbadać między innymi hamulce. Warto również zapytać o czystość spalin. Przed zakupem samochodu zwróćmy także uwagę na jego lakier. Warto popatrzeć na powierzchnię lakieru pod każdym kątem, wtedy nawet osoba niedoświadczona zauważy jakieś niedoskonałości, dzięki temu szybciej zorientujemy się czy samochód nie jest powypadkowy.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.