Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    pateh.com.pl | www.fleetcorp.pl/warszawa/brodno/ | Auto Smok Gdańsk Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Nowe auta z salonu

14th Grudzień 2014

Nowe auta z salonu mają to do siebie, że są idealnie dopracowane, nie posiadają żadnych wad, nikt nimi wcześniej nie jeździł, nie mają żadnych usterek. Jednak ich cena czasem przekracza możliwości kogoś, kto chciałby takie auto kupić. Samochody z salonu są drogie, ale za to mamy 100% pewność tego, co kupujemy, bo przecież kupujemy auto od konkretnego producenta, który nie pozwoli sobie na to, by samochód był niesprawny czy posiadał jakieś wady.

Każdy producent poddaje swoje samochody wielu testom, dzięki czemu na pewność, że auto spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli kogoś na to stać, powinien postawić na samochód z salonu, który będzie mu służył o wiele dłużej niż używane auto. Niemniej jednak trzeba mieć świadomość tego, że po wyjeździe z salonu takie auto znacznie traci na swojej wartości, bo już ma jakiś przebieg i nie jest to przebieg nadany przez producenta w czasie prób auta, ale przez nowego właściciela. Czasem wartość auta od razu spada o kilka, kilkanaście tysięcy złotych.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.