Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    art-office.pl/oferta/krowki-slodycze-reklamowe | Elastyczne ramki z nadrukiem UV w postaci reklamy Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Nowy samochód

12th Luty 2015

Zanim wybierzemy dane auto może nam się zejść trochę czasu, warto więc zaplanować alternatywę nowego auta, np. sprzedać aktualne auto dopiero, jeśli będziemy mieli konkretny samochód na oku, i jest on do kupienia. Nowy samochód posiada wiele zalet, jakich nie posiada auto z drugiej ręki, używany, eksploatowany przez wiele lat. Po pierwsze taki samochód, kupowany na gwarancji jest zabezpieczony przynajmniej na kilka lat od wad ukrytych. Będzie naprawiany nie z naszej kieszeni, a poprzez serwis na gwarancji.

Po drugie taki samochód jest bez skazy, ma bowiem ładne, czyste, estetyczne wnętrze, jeszcze niesfatygowany lakier, oraz mamy gwarancję tego, że jeśli coś się z nim stanie, to od początku będziemy mieli tego świadomość. Z używanymi autami nie mamy takiej gwarancji, że sprzedawca powie nam wszystko, łącznie z tym, że był wcześniej tłuczony czy zarysowany. Musimy mu niestety wierzyć na słowo, jeśli zależy nam na kupnie akurat takiego, a nie innego auta. Poza tym używany samochód, nawet kilkuletni będzie znacznie tańszy od nowego.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.