Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    kontrola paliwa Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Przegląd stanu technicznego

17th Marzec 2015

Wiele osób na słowa przeglądu technicznego samochodu reaguje w sposób taki że jest to obowiązek i przykra konieczność corocznego odwiedzania stacji diagnostycznej i zostawienia tam ponad 100 zł, jednak takie podejście do tematu jest bardzo złe i w naszym interesie jest sprawdzić stan techniczny samochodu, zwłaszcza jeżeli wyjeżdżamy w dalszą trasę, wówczas powinniśmy sami dla siebie sprawdzić stan zawieszenia w naszym samochodzie, sprawdzić opony czy hamulce.

Ja osobiście przed każdymi wakacjami sprawdzam w stacji diagnostycznej te podstawowe elementy, ponieważ robię to dla swojego własnego bezpieczeństwa a nie tylko po to żeby dostać papier. Na szczęście stacje diagnostyczne coraz dokładniej sprawdzają samochody i trudno po znajomości załatwić przegląd dla jakiegoś kompletnego trupa, którego jedynym miejscem jest szrot. Oprócz sprawdzenia stanu technicznego diagnosta sprawdzi nam światła czy klakson oraz wszelkie niezbędne dodatkowe wyposażenie samochodu, warto również przeprowadzić test hamowania samochodu.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.