Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    Ostatnio natrafiłem na http://olejemobil.pl/archiwa/13, gość piszę całkiem z głową o olejach samochodowych Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Offroad czyli jazda poza szlakami wymaga od nas a raczej od naszego pojazdu niezawodności. Warto więc odpowiednio przygotować samochód do takiej wyprawy. Jednym z głównych elementów, w jaki powinniśmy wyposażyć nasz samochód jest wyciągarka. Drugim ważnym elementem jest oświetlenie zamieszczane na dachu. Nie należy jednak montować go na przedniej krawędzi dachu, tuż nad przednią szybą, ponieważ światło może odbijać się od maski i oślepiać kierowcę. Bagażnik, to miejsce, gdzie będziemy przechowywać nasz ekwipunek.

Warto korzystać z dwóch miejsc do przechowywania, z bagażnika dachowego, na którym zamieścimy bagaże nieporęczne, zabrudzone, oraz z boxa znajdującego się za tylnymi siedzeniami w samochodzie, gdzie umieszczamy to z czego najczęściej będziemy korzystać, czyli ubiory, napoje, jedzenie, podstawowe narzędzia. Ważne jest też zamontowanie odpowiedniego ogumienia. Wyprawy mają to do siebie, że jazda odbywa się przez kilka tysięcy kilometrów w najróżniejszych warunkach, dlatego warto zadbać o jak najlepsze opony oraz dodatkowy zapas na wypadek awarii jednej z nich.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.