Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    Rozkosz z Kulkami Gejszy Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

W Polsce wciąż zwycięża kupno używanych samochodów, w porównaniu do zakupu nowego auta z salonu samochodowego. Jest tak dlatego że mały procent Polaków jest w stanie zakupić nowy samochód z powodów finansowych.  Istnieje również pogląd, iż bardziej opłacalne jest kupienie samochodu używanego, bowiem nowy samochód prosto z salonu bardzo traci na wartości podczas pierwszych kilku miesięcy jego użytkowania. Może oscylować to nawet na kilkanaście procent. Dlatego też większość Polaków decyduje się na zakup używanego samochodu.

Kupno samochodu używanego to decyzja podejmowana także zazwyczaj przez młodych kierowców. Zakup takiego samochodu wcale nie musi oznaczać ciągłe kłopoty. Ważne jednak jest to, aby kupując używany samochód, był on w pełni sprawny. Warto zwrócić także uwagę na stan blacharki samochodu, jego podwozie. Przed podjęciem decyzji o kupnie używanego samochodu, warto wybrać się na jego oględziny wraz z zaufanym mechanikiem, który fachowym okiem będzie w stanie ocenić stan samochodu.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.