Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    Renault Clio | wózki transportowe Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Samochód z zachodu

4th Czerwiec 2010

Jeżeli szukasz metody na zakup samochodu i najlepiej w bardzo atrakcyjnej cenie to zdecydowanie dobrą opcją są licytacje samochodowe przeprowadzane na portalach aukcyjnych w Stanach Zjednoczonych. Znajdziemy tam bardzo szeroki wybór samochodów zarówno nowych jak i używanych. Oczywiście również na sprzedaż trafiają samochody uszkodzone. Największe aukcje internetowe samochodów sprzedają bardzo wiele samochodów. Dzięki takim portalom giełda samochodowa jest czymś, co młode pokolenia zna tylko z opowiadania. Jest to dziwne, ale jest to prawda. W obecnych czasach samochody kupowane są za pomocą Internetu i dzięki temu łatwiej jest nam znaleźć interesujące nas pojazdy.

Oczywiście również większa konkurencja wymusza lepsze ceny, co przekłada się na większą dostępność samochodów dla zwykłych zjadaczy chleba. Kupując samochód w Stanach Zjednoczonych warto jest skorzystać z opcji o pomocy firm załatwiających wszelkie formalności przy sprowadzaniu samochodu do naszego kraju i formalności z tym związanych.

Generalnie sprowadzanie samochodu w bardzo wielu przypadkach jest korzystne. Jednak nieraz wychodzi tak że lepiej jest auto kupić u nas w kraju. Zwłaszcza, kiedy kupujemy samochody bardzo popularne. Wtedy cena takiego samochodu u naszych zachodnich sąsiadów jest bardzo często zdecydowanie wyższa niż tego samego auta u nas. Oczywiście wynika to z działania rynku i popytu i podaży. Generalnie d otego typu samochodów zaliczymy bez wątpienia wszelkiego rodzaju starsze samochody marki BMW czy Pasaty. Są to samochody, których po naszych drogach jeżdżą setki tysięcy i relatywnie ich podaż jest dużo większa niż w Niemczech.

Tak więc jeśli planujecie sprowadzenie samochodu z zagranicy to bardzo dobrze jest sięnajpier rozejrzeć w kraju. Z drugiej jednak strony samochód sprowadzany ma zawsze tą przewagę że jest on w dużo lepszym stanie. Oczywiście mam tutaj na myśli samochód, który nigdy nie był walnięty. Takie auto poruszające się po drogach niemieckich ma zdecydowanie w lepszym stanie większość elementów nadwozia.

 

Powiązane:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.