Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    łyżki wysokiego wysypu | http://fleetcorp.pl/sochaczew/ Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Pierwszy samochód

23rd Kwiecień 2010

Samochód w służbie ludziom jest już od wielu lat, od czasu dokładnie  kiedy to z fabryk Forda wyjechał pierwszy model kultowego i czarnego Modelu T. Właśnie od tego modelu rozpoczęła się masowa produkcja samochodów, które w zamyśle miały być na tyle tanie, że miały być dostępne dla każdego i na każdą kieszeń. Wówczas to właśnie

czarne Fordy zalały rynek samochodowy, pierwszy model podbił rynek na tyle skutecznie że fabryka pokusiła się o produkcję kolejnych modeli pod marka Forda i nie tylko. Oczywiście poszczególne firmy walczyły pomiędzy sobą zarówno na niwie wykończenia konkretnych modeli samochodów jak i również ich osiągów.

Oczywiście na rynku to koncern Forda zaistniał na  jako pierwszy i od tego czasu cały czas przechodzi fazy przemian i zmian w firmie, zarówno w technologii jak i również w zarządzaniu jako koncernem. Koncern Forda proponuje na rynku wiele różnych modeli i samochodów począwszy od plastikowego kompakta  poprzez pojemne auto dostawcze, aż po sportowe samochody z całkiem imponującymi osiągami kończąc.

Jeżeli sprawdzimy jak sprzedaje się Ford w Polsce to zauważymy że pomimo upływu przeszło 100 lat, jedna rzecz nadal jest aktualna. Mianowicie Ford nadal jest marką dostępną dla każdego i niemalże na każdą kieszeń, zwłaszcza jeżeli zobaczymy ceny samochodów używanych.

Generalnie trudno jest wybrać własny samochód. Zwłaszcza kiedy kupujemy auto po raz pierwszy. Wtedy stajemy przed szeregiem trudnych decyzji. Ostatnio we Wrocławiu w jednej z galerii handlowych była wystawa starych Cadilaców, muszę przyznać że w większości wypadków robiły one piorunujące wrażenie. Właściwie to wyglądały dokładnie tak jak na filmach. Jedną z ciekawostek niewątpliwie jest to że przednia kanapa w tych samochodach nie jest dzielona. Mogą na niej siedzieć spokojnie 3 osoby. Zapewne każdy fan motoryzacji marzy o czymś takim we własnym garażu. Nie jest jednak to sprawa łatwa ani tania. Zwłaszcza nie jest tania. Zadbany samochód kilkudziesięcioletni to bardzo często wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc jak widać zabawa w kolekcjonera nie jest łatwa. Jednak bez najmniejszych wątpliwości sprawia ona bardzo wielu ludziom zdecydowaną radość a co za tym idzie warte jest to swoich pieniędzy.

Generalnie kolekcjonerzy samochodów w dzisiejszych czasach mają duże pole do popisu. Jest na rynku wiele samochodów pochowanych w garażach i stodołach. Jedynie trzeba do nich dotrzeć i kupić. Następnym elementem jest monotonne i długotrwałe jego restaurowanie. Jednak zazwyczaj efekt jaki osiągniemy jest rewelacyjny.

Powiązane:
Post tags: , ,

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.