Strony polecane

Kategorie

Archiwum

Meta

    Zapraszamy na nabijanie i przeglądy klimatyzacji, czyli klimatyzacja samochodowa Szczecin pod pełną opieką. | serwis nissan warszawa Podejmując decyzję o zakupie samochodu i jeżeli wiemy że samochody sprowadzane w niektórych modelach sa zdecydowanie tańsze w USA, zwłaszcza jeżeli są to samochody powypadkowe to wówczas możemy być pewni że zakupimy zdecydowanie bardzo tanie samochody. Oczywiście nie każdy model opłaca nam się sprowadzać, zwłaszcza, jeżeli samochody są bardzo tanie to wówczas koszty transportu będą bardzo wysokie. Jednak pomimo tego import ze Stanów ciągle się rozwija i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu samochodu. Oczywiście wynika to z czysto ekonomicznych kalkulacji. Jednak nie tylko pieniądze są ważne, wiele osób decyduje się na zakup samochodów w USA ze względu na niepowtarzalny klimat tych samochodów. Amerykańskie samochody zdecydowanie różnią się od ich europejskich konkurentów. Wielokrotnie jest również tak ze jeżeli śledzimy aukcje internetowe samochodów to możemy znaleźć bardzo tanie auta, których cena zdecydowanie zaskoczy nas na plus. To właśnie decyduje o atrakcyjności tego kierunku

Youngtimer i oldtimer

14th Czerwiec 2015

Pojazdy zabytkowe robią coraz większą furrorę wśród kierowców. Nie dość iż mogą stać się wspaniałą okazją do zarabiania pieniędzy- mogą na przykład wozić państwa młodych, czy uczestniczyć w sesjach zdjęciowych, są także bardzo dużą uciechą dla kolekcjonerów. Jednak kupno pojazdu zabytkowego wymaga także bardzo dużej wiedzy w tym temacie.

Przede wszystkim przed zakupem samochodu zabytkowego musimy umieć rozróżniać dwa pojęcia: youngtimery, oraz oldtimery. Youngtimery są to dosyć młode samochody, datujące na sześćdziesiąte, siedemdziesiąte oraz osiemdziesiąte lata ubiegłego wieku. Są one zazwyczaj utrzymane w swoim pierwotnym stanie. Youngtimerem można nazwać również samochód, który jeszcze nie jest samochodem zabytkowym, jednak niedługo nim się stanie. Oldtimery to samochody, które datuje się na jeszcze starsze. Są one już częściej spotykane w różnego rodzaju muzeach. Przedtem muszą być jednak wpisane do inwentarza muzealiów, oraz muszą podlegać odpowiednim przepisom dotyczącym samochodów zabytkowych.

Powiązane:
Post tags:

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.